facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Fiat » Fiat 500X na rok 2018

Fiat 500X na rok 2018

Kategoria: Fiat|Komentarze: 0|Data: 2017-10-10 11:17:20

Fiat 500X został odnowiony elementami estetycznymi i technologicznymi oraz idącą w parze strategią handlową, dzięki którym będzie nadal jednym z pięciu najlepiej sprzedawanych modeli w Europie w swoim segmencie. Wśród licznych innowacji wyróżnia się zaawansowany system Uconnect HD Live z 7" ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, który będzie dostępny w całej gamie począwszy od wersji wyposażenia Pop Star. System oferuje Apple CarPlay, inteligentniejszy i bezpieczniejszy sposób korzystania z telefonu iPhone w samochodzie. Uconnect 7'' HD Live jest również kompatybilny z Android Auto. W ten sposób funkcja ta jest dostępna w całej rodzinie modelu 500.

Wraz z debiutem Fiata 500X MY18, ekskluzywny brązowy kolor nadwozia Donatello Bronze i przyciągający wzrok zielony kolor Alpi Matte Green - oferowane wcześniej jedynie w serii specjalnej S-Design - stają się dostępne w całej gamie. Nowościom estetycznym towarzyszy nowa strategia komunikacji, która poprzez nowe nazwy handlowe podkreśla dwie różne „dusze" Fiata 500X: duszę miejską, określaną, jako „Urban Look", dostępną w wersji wyposażenia Pop, Pop Star i Lounge oraz „duszę" crossover, określaną, jako „Cross Look", w wersji wyposażenia City Cross i Cross. Te zmiany odpowiadają filozofii rodziny modelu 500 rozpoczętej wraz z nowym Fiatem 500L.

Ponadto, zwiększył się zakres dostępnych możliwości indywidualizacji samochodu, dzięki nowym, specjalnym pakietom oferowanym na zamówienie. W zależności od rynku, pakiety obejmują akcesoria odpowiadające różnym potrzebom Klientów, podkreślając styl, łączność, komfort i bezpieczeństwo Fiata 500X Model Roku 2018, a także gwarantując znaczne oszczędności w porównaniu do zakupu poszczególnych akcesoriów.

Fiat 500X Model Roku 2018 oferuje nowej generacji system Uconnect z 7" ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości, kompatybilnym ze smartfonami.  Zaawansowany technologicznie System Uconnect jest również wyposażony w interfejs systemu głośnomówiącego Bluetooth, funkcję strumieniowej transmisji audio, czytnik tekstu i system rozpoznawania mowy, porty AUX i USB z integracją z odtwarzaczem iPod, przyciski sterowania na kierownicy oraz, na zamówienie, kamerę cofania oraz nowy wbudowany system nawigacji TomTom 3D.

Usługi Uconnect LIVE pozwalają zachować łączność. Użytkownicy, którzy pobiorą darmową aplikację Uconnect LIVE z serwisu App Store lub Google Play Store na swój smartfon mogą liczyć na wiele korzyści: aplikacja Uconnect LIVE oferuje strumieniową transmisję dźwięku w serwisach Deezer i TuneIn, wiadomości z serwisu Reuters oraz połączenie z nawigacją TomTom LIVE. Do tego można pozostać w kontakcie ze znajomymi poprzez serwisy Facebook Check-in i Twitter. Można również korzystać z funkcji oszczędności, ekologiczności i monitorowania, jeśli zdecydujesz się udać w podróż z aplikacjami eco:Drive i my:Car.

Jak już wspomniano, system Uconnect współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone'a w samochodzie. System doskonale integruje iPhone'a z wyświetlaczem i własnymi elementami obsługi samochodu, co pozwala użytkownikom wykonywać połączenia, odtwarzać ulubioną muzykę, wysyłać i odbierać wiadomości, otrzymywać wskazówki nawigacji optymalne pod kątem sytuacji na drodze, a przede wszystkim: skupiać się na prowadzeniu samochodu.
Android Auto przekazuje kierowcy użyteczne informacje zorganizowane w postaci prostych ekranów, wyświetlanych tylko w razie potrzeby. Funkcja pozwala na dostęp do usługi Google Maps z nawigacją sterowaną głosem, informacjami drogowymi przekazywanymi w czasie rzeczywistym i prowadzeniem po właściwym pasie ruchu oraz do Google Play Music i innych serwisów muzycznych. Użytkownik może nawiązywać i odbierać połączenia oraz wysyłać wiadomości i bez zdejmowania rąk z kierownicy i odrywania wzroku od jezdni.


www.swiataut.net        zdjęcia: Fiat

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze