facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Renault » Wyróżnienie dla nowego Megane R.S.

Wyróżnienie dla nowego Megane R.S.

Kategoria: Renault|Komentarze: 0|Data: 2017-11-03 14:50:49

Nowy MEGANE R.S. otrzymał wyróżnienie w kategorii HOT HATCHBACK na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show, które odbyły się w dniach 27-29 października.

Na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show,  RRG Warszawa (Renault Retail Group) zaprezentowało przedpremierowo Nowe MEGANE R.S. w nowym, specjalnym kolorze nadwozia – Orange Tonic. Podobnie jak Żółty Sirius, kultowy kolor Renault Sport, nowy lakier został szczególnie starannie dopracowany, by uzyskać efekt wyjątkowego blasku i połysku karoserii. Wystawca otrzymał od organizatora Ptak Warsaw Expo dyplom w kategorii HOT HATCHBACK.

MEGANE R.S. to flagowy sportowy kompakt Renault, który stopniowo zyskiwał coraz wyższą pozycję na rynku samochodów wyczynowych z segmentu C i ostatecznie stał się nowym standardem w tej klasie. Nowe MEGANE  R.S. przenosi na wyższy poziom wartości Renault Sport: szybkość, skuteczność, przyjemność prowadzenia. Było to możliwe dzięki:

  • Bardziej dopracowanemu układowi jezdnemu z technologią 4CONTROL i czterema kołami skrętnymi. Rozwiązanie jest po raz pierwszy oferowane w tym segmencie.
  • Całkowicie nowemu silnikowi o mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 Nm. To rezultat synergii Aliansu Renault-Nissan, po raz pierwszy oferowany  z dwoma typami skrzyni biegów.
  • Technologiom wywodzącym się ze świata wyścigów samochodowych.

Nowy MEGANE R.S. pojawi się w polskich salonach na wiosnę 2018 r.


www.swiataut.net          zdjęcia: Renault

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze