facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Land Rover » Nowy Range Rover Evoque już w salonach.

Nowy Range Rover Evoque już w salonach.

Kategoria: Land Rover|Komentarze: 0|Data: 2019-04-09 11:28:24

Nowy Range Rover Evoque jest już dostępny w salonach. Jest to następca modelu, który zadebiutował w roku 2010 i niezaprzeczalnie zmienił świat kompaktowych SUV-ów.

Każdy egzemplarz nowego Range Rovera Evoque będzie wyposażony standardowo
w liczne systemy wspomagania kierowcy. Są to: przednie i tylne czujniki parkowania, kamera cofania, system hamowania awaryjnego, system utrzymujący pojazd na pasie ruchu, tempomat z ogranicznikiem prędkości, reflektory LED, 10” ekran dotykowy oraz wysuwane klamki drzwi.

Ponad to nowy model może być również doposażony w nowatorskie rozwiązania, dzięki którym staje się jeszcze bardziej funkcjonalny i przełomowy. Do wyboru m.in. system multimedialny Touch Pro Duo z dwoma 10” ekranami, 12,3” cyfrowy zestaw wskaźników dla kierowcy, lusterko wsteczne ClearSight czy reflektory Matrix LED.

Wszystkie wersje silnikowe z automatyczną skrzynią biegów współpracują z technologią MHEV, czyli łagodnym systemem hybrydowym, który odzyskuje i magazynuje energię normalnie traconą podczas hamowania pojazdu, a następnie inteligentnie ją wykorzystuje, pomagając silnikowi spalinowemu zmaksymalizować swoją sprawność.


www.swiataut.net                    zdjęcia: Range Rover

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze