facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Mitsubishi » Mitsubishi Pajero 2014 już w salonach

Mitsubishi Pajero 2014 już w salonach

Kategoria: Mitsubishi|Komentarze: 0|Data: 2013-12-12 10:12:19

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowało terenowe Mitsubishi Pajero z roku modelowego 2014.

Model 2014 zyskał na komforcie - został lepiej wyciszony a w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania.  Wielką korzyścią dla klientów jest ogromna – aż 23- procentowa - obniżka ceny tego modelu. Za sprawą niższego kursu jena cena Mitsubishi Pajero spadła o 52 900 zł i wynosi obecnie 177 090 zł.


W Mitsubishi Pajero z 2014 roku modelowego udoskonalono wyciszenie podłogi, nadkoli, drzwi, maski i tylnej klapy. Zaowocowało to niemal dwukrotnym obniżeniem poziomu hałasu we wnętrzu pojazdu a co za tym idzie znacznym polepszeniem komfortu podróżowania.


Dodatkowo w lusterku wstecznym Mitsubishi Pajero zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która ukazując w lusterku obraz z kamery umieszczonej z tyłu pojazdu, znacznie ułatwia parkowanie i pozwala na baczniejszą obserwację otoczenia samochodu.


W ramach zapowiadanej we wrześniu tego roku „ofensywy cenowej”, firma Mitsubishi Motors obniża w Polsce ceny swoich modeli. Od września klienci mogą cieszyć się obniżkami cen modeli Outlander; w październiku i listopadzie znaczące zniżki objęły też inne modele - ASX, L200, Colt, Lancer Evolution. Teraz - aż o 23%, czyli 52 900 zł - zredukowano cenę flagowego terenowego modelu Mitsubishi Pajero. 7-osobowe Mitsubishi Pajero Instyle AT z roku modelowego 2014 kosztuje obecnie 177 090 zł.


Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia nowości. W 2014 roku marka zaprezentuje zupełnie nowe, przełomowe Mitsubishi PHEV - (Plug-in Hybryd Electric Vehicle) – pierwszy na świecie SUV 4x4 od podstaw zaprojektowany jako hybrydowy samochód elektryczny z zewnętrznym ładowaniem akumulatorów. Ten funkcjonalny SUV oferuje osiągi niespotykane dotąd w samochodach hybrydowych – zasięg 824 km i spalanie 1,9 l. na 100 km. W ofercie Mitsubishi pojawią się także dwa samochody po face liftingu oraz kilka wersji specjalnych obecnych modeli. 


www.swiataut.net/mototarget.pl                     zdjęcia: Mitsubishi

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze