facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Peugeot » Peugeot 508 SW FIRST EDITION

Peugeot 508 SW FIRST EDITION

Kategoria: Peugeot|Komentarze: 0|Data: 2018-10-04 10:23:37

Z okazji premiery nowego Peugeot 508 SW na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 Peugeot prezentuje również First Edition - serię limitowaną tego nowego modelu. Ekskluzywna i wyróżniająca się niepowtarzalną stylistyką wersja będzie sprzedawana od 2 października 2018 roku. Będzie można ją zarezerwować również online.

Seria limitowana Peugeot 508 SW First Edition została opracowana na bazie luksusowej wersji GT wzbogaconej o niepowtarzalne elementy wyposażenia: obramowanie grilla w kolorze błyszczącej czerni i dwukolorowe diamentowane aluminiowe felgi 19“ Augusta pokryte lakierem Grey Dust. W Polsce będzie dostępna w dwóch kolorach nadwozia: Niebieski Dark i Szary Amazonite.

Peugeot 508 SW First Edition jest dostępny z silnikiem benzynowym PureTech S&S 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi S&S 180 KM, z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8. Obie jednostki napędowe są homologowane zgodnie z protokołem WLTP.

We wnętrzu kabiny Peugeot 508 SW First Edition zobaczymy elementy dekoracyjne wykonane z egzotycznego drewna Zebrano oraz tapicerkę z wysokiej klasy skóry Sellier w kolorze czarnym lub czerwonym z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja First Edition jest wyposażona w Peugeot i-Cockpit obejmujący kompaktową kierownicę pokrytą skórą licową, wysoko umieszczone wirtualne zegary w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD. Dynamiczny charakter samochodu podkreśla czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Bagażnik 508 SW First Edition jest wyposażony w automatycznie otwieraną klapę w trybie hands free i podłogę z czarnego egzotycznego drewna Zebrano z listwami antypoślizgowymi. Takie wykończenie ma tylko ta wersja! W komplecie nabywca otrzyma samoblokujący się welurowy dywanik, chroniący podłogę, próg bagażnika i zderzak podczas załadunku.


www.swiataut.net        zdjęcia: Peugeot

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze