facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
SsangYong » Nowy SsangYong Rexton

Nowy SsangYong Rexton

Kategoria: SsangYong|Komentarze: 0|Data: 2017-03-31 09:30:04

Koreański SsangYong właśnie przedstawił wersję produkcyjną nowego Rextona – SUV-a, który trafi do salonów w drugiej połowie tego roku.

Kolejne wcielenie Rextona zostało zaprojektowane w tej samej konwencji stylistycznej co mniejsze Tivoli czy XLV. Rexton to największy SUV w ofercie SsangYonga, jego wnętrze może pomieścić nawet 7 osób i zapewnia sporo przestrzeni dla pasażerów pierwszego i drugiego rzędu.

Nowe wnętrze zostało wykonane z lepszej jakości materiałów. Wnętrze może być ozdobione skórą i fornirowanym drewnem. W centralnej części deski rozdzielczej umieszczono dotykowy wyświetlacz o przekątnej 9,2 cala. Przy jego pomocy obsługuje się system multimedialny zawierający m.in.: nawigację, system kamer 360 stopni, Apple Car Play i Android Auto.

Rexton otrzymał pełną ramę nośną. Silnik zamontowany jest z przodu, napęd przekazywany jest na tył, z możliwością dołączenia 4x4. Pod maską znajdą się czterocylindrowe silniki z turbodoładowaniem – benzynowy i diesel. Obie jednostki napędowe będą połączone z automatyczną skrzynią biegów o 7 przełożeniach. W późniejszym czasie pojawi się w ofercie również nowy 8-biegowy automat.

Nowy Rexton pojawi się najpierw na rynku koreańskim, w drugiej połowie roku znajdzie się również w europejskich salonach.


www.swiataut.net      zdjęcia: SsangYong

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze