facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Alpine » Pierwsze ALPINE A110 wyjechało z salonu na drogi

Pierwsze ALPINE A110 wyjechało z salonu na drogi

Kategoria: Alpine|Komentarze: 0|Data: 2018-05-02 10:55:01

Marka Alpine wraca na rynek po ponad dwóch dekadach nieobecności. Polska jest jednym z 13 krajów na świecie, w których jest dostępne nowe sportowe coupé Alpine. Wyłącznym dealerem Alpine w Polsce została Grupa Pietrzak.

Powrót marki Alpine wzbudził ogromne zainteresowanie i limitowana seria składająca się z 1955 modeli A110 Première Edition została zarezerwowana w ciągu pięciu dni. W Polsce złożono dotychczas 18 zamówień: 14 na wersję A110 Première Edition i 4 na wersję seryjną. Pierwsze A110 Première Edition zostało właśnie wydane w Katowicach.

Alpine A110 w ekskluzywnej wersji Première Edition zostało właśnie wydane pierwszemu klientowi w Polsce. Alpine A110 to auto wierne DNA marki – jest zwrotne, lekkie i gwarantuje przyjemność z jazdy. W dwuosobowym coupé z centralnie umieszczonym silnikiem zastosowano aluminiową konstrukcję dla maksymalnego zmniejszenia masy oraz zaawansowane zawieszenie dwuwahaczowe. Samochód został wyposażony w turbodoładowany czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra, rozwijający moc 252 KM. Auto cechuje też doskonały design, który łączy dziedzictwo marki z przyszłością – został zainspirowany oryginalnym A110 Berlinette.

Alpine A110 w wersji Première Edition można już podziwiać w tymczasowym salonie w Katowicach. Otwarcie salonu docelowego marki jest planowane na wrzesień br.


www.swiataut.net          zdjęcia: Alpine

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze