facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

Lexus LC i zielone ludziki? Czyli prezentacja nowego Lexusa w ramach 4 edycji Lexus Driving Emotions.

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2017-11-21

Jak na markę premium Lexus radzi sobie na naszym rynku już od wielu lat więcej niż dobrze. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy dla tej marki jednym z ważniejszych rynków w UE. Adekwatnie do tego stanu rzeczy -czyli z rozmachem- firma podchodzi do prezentowania nowych modeli na naszym rynku. Od czterech lat odbywa się to bowiem w ramach organizowanych ze smakiem i pompą imprez z cyklu Lexus Driving Emotions. Przykłady organizacyjnego rozmachu są liczne, ale przywołam jeden, prosty fakt: każda kolejna edycja "uśmierca" statystycznie około pół tysiąca nowych opon. Auta Lexusa są testowane na torze w różnych konkurencjach i nie mają lekko. W tym roku, jeśli zacytować Tomasza Hajto, "truskawką na torcie" był nowy model -Lexus LC. A dezintegrować opony ma on zdecydowanie czym, pod maską znajduje się bowiem silnik V8. Zapraszamy do oficjalnej relacji zdjęciowej.

Najciekawsze premiery Salonu Samochodowego we Frankfurcie 2017

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2017-09-28

Tegoroczny salon samochodowy we Frankfurcie obfitował w wiele premier nowych modeli. Oto zestawienie naszym zdaniem najciekawszych aut.

Prezentacja przedprodukcyjnego Mitsubishi Eclipse Cross

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2017-07-20

Mitsubishi Eclipse Cross -nowy SUV japońskiej marki- zostanie wdrożony do produkcji seryjnej w październiku, a pierwsze egzemplarze pojawią się w naszych salonach w grudniu. To oznacza, że do zapoznania się z tym modelem zostało jeszcze trochę czasu. No chyba że jesteście naszymi czytelnikami, bo jeśli tak, to czasu nie ma zupełnie -zapoznacie się z nim już dzisiaj. Dzięki uprzejmości Mitsubishi Polska mieliśmy bowiem możliwość obejrzenia przedprodukcyjnego egzemplarza tego modelu. Zapraszamy.

Fotorelacja z przejazdu Gumball 3000 2017 przez Polskę

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2017-07-05

Zapraszamy do galerii 24 zdjęć z trasy przejazdu Gumball 3000 przez nasz kraj. Auta zostały uchwycone na trasie etapu Ryga-Warszawa. Trzeba przyznać, że średnia wartość samochodu na tej trasie tego dnia bardzo wyraźnie wzrosła.

PIERWSZA JAZDA: Skoda Citigo po liftingu -relacja z premiery w Pradze

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2017-07-01

30 czerwca w Pradze odbyła się prezentacja najmniejszego modelu Skody – odświeżonej Citigo. Podczas jazd testowych sprawdziliśmy co zmieniło się w tym lubianym przez nas miejskim aucie.