facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

Nasza książka z autogratem Bena Collinsa - The Stiga - wylicytowana za 520 złotych

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2021-02-23

Miło nam poinformować, że nasz przedmiot przekazany na auckję WOŚP -książka autorstwa Bena Collinsa, the Stiga z jego autogratem - został wylicytowany za kwotę aż 520 złotych. Uczestnikom aukcji serdecznie dziękujemy za sportową walkę, zwycięzcy gratulujemy życząc wielu wieczorów czytania i satysfakcj z pozyskania tak cennego eksponatu do swojej kolekcji.

Paryż: Oficjalny debiut nowego Nissana Qashqai

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2021-02-18

Wreszcie jest. Oficjalnie debiutuje nowa odsłona Nissana Qashqaia. Zapraszamy do oficjalnej informacji prasowej dotyczącej dzisiejszej premiery auta w Paryżu. Pod artykułem dostępna jest galeria 10 zdjęć auta. 

Przekazujemy książkę z autografem Bena Collinsa - The Stiga - na licytację 29 finału WOŚP

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2021-01-25

Z okazji 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy redakcja Świat Aut przekazała do licytacji niezwykły przedmiot. To nie jest zwykła książka Bena Collina -The Stiga. To książka z jego w pełni autentycznym autografem!

Świat Aut prowadzi warsztaty dziennikarskie z młodzieżą z klasy samochodowej ZSMiO nr 5 w Łomży.

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2019-03-28

Od września 2018 nasz serwis prowadzi projekt edukacyjny warsztatów dziennikarskich "I Ty możesz być jak Ben Collins" skierowany do uczniów  technikum z ZSMiO nr 5 w Łomży. W ramach projektu uczniowie jednej z klas samochodowych mają okazję zagłębić się w temat blogosfery i dziennikarstwa motoryzacyjnego, poznając jego tajniki od środka. Nie brakuje pokazywania uczniom ciekawych aut, które recenzujemy, nauki redagowania tekstu i innych urozmaicających szkolną rzeczywistość zajęć. 

Wyścig ADAC Zurich 24h -dobra okazja by raz w roku najechać Niemcy

Kategoria: Wywiady i relacje|Komentarze: 0|Data: 2018-05-17

Kilka dni temu na torze Nurburgring -a konkretnie na słynnej, północnej pętli- zakończyło się ciekawe, czterodniowe wydarzenie. Jego kulminacją był 24 godzinny wyścig Grand Prix, w którym wystartowało prawie 150 czteroosobowych załóg. Super auta najróżniejszych marek stanęły na starcie, przede wszystkim ogromna ilość BMW, Mercedesów i Porsche, ale też Aston Martiny, Lamborghini, słynne Renault RS01, czy choćby i zupełnie przystępne cenowo Clio RS. Jeśli chcielibyście coś takiego zobaczyć, już za rok kolejna edycja, a bilet są w całkiem przystępnych cenach.