facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

TEST: SsangYong Tivoli 1.5 T-GDI 163 KM 6AT Onyx

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2020-03-11

SsangYong Tivoli miał w naszych recenzjach dobrą passę, auto dało się poznać jako dopracowane. Podobnie uznali klienci w Korei, w której trzymało się w pierwszej dziesiątce sprzedaży - po raz pierwszy w historii marki. Teraz po kilku latach produkcji zdecydowano się na głęboki lifting. I widać wyraźnie, że najstarsza marka z Korei chce powalczyć o klienta. To nie tylko parę poprawek kosmetycznych z zewnątrz. Mamy nowe silniki i zupełnie inny kokpit.

TEST: Fuerteventura zza kierownicy Alfy Romeo Stelvio

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2020-02-12

Od wielu lat żona namawiała mnie na jakiś wyjazd w „ciepłe kraje”, ja jednak jestem bardziej zimnolubny i stanowczo odmawiałem wyjazdów do Gracji, Hiszpanii, Turcji itp. Bardziej wolałem wybrać się do Danii, Szkocji, czy Islandii. W tym roku jednak uległem namowom żony i podczas ferii zimowych polecieliśmy wygrzać się na Wyspach Kanaryjskich, a konkretnie na Fuerteventurze. Postawiłem jednak warunek, że całego wyjazdu nie spędzimy na plaży i leżakach hotelowych, lecz wynajmiemy samochód i zwiedzimy całą wyspę. Żona się zgodziła, więc nie pozostało nam nic innego jak spakować walizki i udać się na tygodniowy urlop.

TEST: SsangYong Musso Grand 2.2 E-XDI 181 KM 4x4

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2020-02-01

Koreański pick-up spod znaku Bliźniaczych Smoków stał się jeszcze większy! SsangYong Musso doczekał się wersji z przedłużoną paką ładunkową – Grand. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy okazję przetestować tego olbrzyma.

TEST: Renault Kadjar Intens 1.7 Blue dCi 150 4x4

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2020-01-08

Renault Kadjara dobrze już wszyscy znamy. Ale niekoniecznie z nowym dieslem 1.7 dCi i napędem 4x4. Czy nowy silnik to wystarczy za powód do „popełnienia” kolejnej recenzji? Cóż, może i nie, ale ciekawość zazwyczaj zwycięża. Motor ten zastępuje 1.6 dCi, jest więc jednym z najważniejszych filarów silnikowej gamy koncernu. Trzeba się więc koniecznie przekonać, co oferuje. Zapraszamy do naszej pierwszej recenzji w 2020 roku.

TEST: Renault Clio Intens 1.0 TCe 100

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-11-22

Nigdy nie ukrywaliśmy, że jesteśmy fanami Renault Clio. Zarówno ja, jak i mój redakcyjny kolega Marcin byliśmy posiadaczami Cliówek i swego czasu obaj należeliśmy do prężnie działającego Klubu Renault Clio. I mimo iż żaden z nas nie ma już Clio, to fascynacja i sentyment do modelu pozostały. Podczas pracy w redakcji kilkukrotnie mieliśmy okazję testować różne modele Clio w tym najbardziej sportową odmianę R.S. Trophy. Kiedy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia Clio piątej generacji nie mogliśmy się doczekać kiedy będziemy mogli się nim przejechać. W końcu ten dzień nadszedł, bo do naszej redakcji trafiło Clio piątej generacji w wersji Intens z silnikiem 1.0 TCe 100 KM.