facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

TEST: Seat Ibiza Full LED 1.0 TSI 95KM – baby Leon

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-11-08

Seat Ibiza obecnej, piątej generacji zadebiutował na rynku w 2017 roku, lecz aż do tej pory nie udało nam się nim przejechać. Na szczęście nadrobiliśmy zaległości, bo w nasze ręce wpadła ładna Ibiza Full LED z silnikiem o mocy 95 KM. Zapraszamy na test.

TEST: Renault Talisman S-Edition TCe 225 EDC

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-10-24

Jeśli macie akurat wolne 146 tysiące złotych (a w momencie pisania recenzji 142 tysiące), opcji na dużego sedana jest wiele. Na Mercedesa klasy E oczywiście przybraknie, tym bardziej mocnego, ale kwota ta idealnie wystarczy na Talismana w specjalnej wersji S-Edition. Auto posiada 225 konny silnik i system 4 kół skrętnych w standardzie, jest ponadto - i raczej nikt z tym nie będzie polemizował - bardzo ładne. No dobrze, ale wady też są?

TEST: Renault Megane R.S. Trophy TCe 300

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-10-02

W ubiegłym roku jeździliśmy Megane R.S. TCe 280 EDC – nową generacją francuskiego hothatcha. Już ta prawie podstawowa wersja Megane R.S. wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Kilka dni temu mieliśmy okazję przeprowadzić test mocniejszej wersji R.S.-a – Trophy.

TEST: Toyota Camry Hybrid Comfort - powrót legendy

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-09-06

Toyota Camry wróciła do salonów sprzedaży w Europie po 15 latach nieobecności. Wróciła większa, bardziej komfortowa i dobrze wyposażona, no i jest teraz hybrydą. Sprawdziliśmy jak prezentuje się jej podstawowa wersja.

1000 kilometrów przez Danię w Oplu Astra Sports Tourer

Kategoria: Testy: Auta nowe|Komentarze: 0|Data: 2019-08-28

Okres wakacyjny zbliża się nieuchronnie do końca. Dwa letnie miesiące minęły naprawdę szybko, a w moim przypadku w dużej mierze stały one pod znakiem różnego rodzaju wyjazdów. Chyba nie jestem statystycznym Polakiem, bo w wakacje nie plażowałem nad Bałtykiem, ani nie byłem na Krupówkach w Zakopanem. Wolę mniej zatłoczone miejsca. Zamiast Giżycka, czy Mikołajek na Mazurach, lepiej czuję się na położonej przy granicy urokliwej Suwalszczyźnie. Nie ciągnie mnie też w ciepłe kraje, na co narzeka moja żona, bo ja zamiast do Grecji, Turcji, czy Hiszpanii wolę wybrać się na Islandię, do Finlandii, czy Danii. I właśnie Dania była państwem które ostatnio odwiedziłem. Mój kilkudniowy wyjazd miał dość napięty grafik – postanowiłem zobaczyć jak najwięcej i przejechać Danię z północy na południe. Nie byłbym w stanie tego zrobić podróżując komunikacją publiczną, wynająłem więc samochód i ruszyłem w drogę. Dziś zapraszam Was na krótką wycieczkę po tym skandynawskim kraju i test auta którym przejechałem ponad 1000 kilometrów po duńskich drogach – Opla Astra Sports Tourer z silnikiem 1.0 Turbo.