facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Aktualności » Wiadomości » Rabaty w salonach SEAT-A!

Rabaty w salonach SEAT-A!

Kategoria: Wiadomości|Komentarze: 0|Data: 2013-10-07 14:18:10

Marka SEAT obniżyła ceny niektórych swoich modeli. Bardzo dynamiczna, 3-drzwiowa Ibiza SC jest teraz dostępna już od 34 900 zł, a model Toledo oferowany jest z rabatem w wysokości 4 000 zł!

SEAT Ibiza cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Klientów szukających praktycznego i dynamicznego auta. Jest on oferowany jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback, a także niezwykle funkcjonalne kombi (ST). W każdej z tych wersji Ibiza wyróżnia się sportową linią nadwozia, ale także wysoką użytecznością. Dzięki nowej promocji w salonach SEAT-a, 3-drzwiowa odmiana tego modelu kosztuje teraz od 34 900 zł.

Ibiza SC jest pełna sportowego charakteru. Oprócz tego, jej pojemność bagażnika wynosi 284 litry, co pozwoli na swobodny, wakacyjny wyjazd. Żeby zaspokoić potrzeby niemal każdego kierowcy, samochód ten oferowany jest z dynamicznymi i oszczędnymi silnikami koncernu Volkswagena o mocy od 60 do 180 KM. Dzięki poduszkom powietrznym, systemom ABS i ESC, Ibiza otrzymała aż 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Rabaty na SEAT-a Ibizę obowiązują dla każdej wersji silnikowej i wyposażenia. Na Klientów czekają następujące promocje: 

• Ibiza SC – taniej o 5 100 zł brutto,
• Ibiza 5d – taniej o 5 000 zł brutto,
• Ibiza ST – taniej o 5 000 zł brutto.

Promocja potrwa do 31 grudnia 2013 roku lub do wyczerpania zapasów.

Dla osób szukających większego samochodu, SEAT oferuje model Toledo, również w niższej cenie. Jego nowoczesny i ponadczasowy design skrywa wiele funkcjonalnych rozwiązań i praktycznej przestrzeni. Dzięki nadwoziu liftback bagażnik zapewnia niemal nieograniczony dostęp i pojemność aż 550 litrów. Auto może być wyposażone w wydajne jednostki benzynowe TSI i ekonomiczne TDI.

Rabat na SEAT-a Toledo wynosi 4 000 zł brutto niezależnie od silnika i wersji wyposażenia.


www.swiataut.net                  zdjęcia: SEAT

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze