facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Aktualności » Wiadomości » Poczuj się, jak detektyw Sonny Crocket

Poczuj się, jak detektyw Sonny Crocket

Kategoria: Wiadomości|Komentarze: 0|Data: 2015-07-09 11:55:22

Pamiętacie serial „Policjanci z Miami” emitowany w telewizji w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku? Detektywi James „Sonny” Crockett i Ricardo „Rico” Tubbs rozprawiali się w nim z przemytnikami kokainy, przemierzając ulice Miami w białym Ferrari Testarossa.

Czas znów założyć Ray-Bany i marynarkę od Armaniego, bowiem na jednej z amerykańskich aukcji pojawiło się oryginalne Ferrari wykorzystywane w tej kultowej produkcji. Biała Testarossa zostanie zlicytowana 15 sierpnia w Kalifornii. Auto jest wyposażone w 4,9-litrowy, dwunastocylindrowy silnik benzynowy o mocy 390 KM, który współpracuje z pięciobiegową przekładnią manualną. Na pokładzie znalazło się też kilka „ekstrasów”, m.in. skórzane siedzenia, elektrycznie sterowanie szyby i zamki w drzwiach, tempomat i klimatyzacja.

„Policyjne” Ferrari przejechało 16 124 mile i od zakończenia produkcji serialu w 1989 roku było przechowywane w zamknięciu, przy czym ostatnio przeprowadzono w nim remont silnika, który kosztował 8 000 dolarów. Autentyczność auta została potwierdzona zarówno przez Ferrari North America, jak i Ferrari Classiche.


www.swiataut.net/mototarget.pl            zdjęcie: miamivice.wikia.com

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze