facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Jeep » Nowy Jeep Cherokee

Nowy Jeep Cherokee

Kategoria: Jeep|Komentarze: 0|Data: 2018-09-26 10:31:11

Z połączenia tradycji, zaawansowanej technologii, wysokiej jakości wykonania i designu powstał nowy Jeep Cherokee, kolejna odsłona najsprawniejszego w swojej klasie SUV-a, który tak samo dobrze sprawdza się na ulicach miasta, jak i na pełnych przygód terenowych szlakach.

Nowy model, który może poszczycić się nowym, wyróżniającym go wyglądem pozostaje wierny DNA marki Jeep. Nowy Cherokee wyposażony jest w przyjazne użytkownikowi technologie zapewniające większy komfort, lepszą łączność ze światem, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jest to właściwy wybór dla Klienta poszukującego SUV-a o wyrazistym designie do przeżywania „miejskich przygód", który jednocześnie zapewnia wzorcowe osiągi pod kątem możliwości terenowych.

Nowy model Cherokee zapewnia wyjątkowy komfort prowadzenia, dzięki nowoczesnym silnikom połączonym z ulepszoną i bardzo wydajną skrzynia biegów, niezależnemu zawieszeniu przedniemu i tylnemu oraz gwarantuje doskonałe umiejętności jazdy w terenie dzięki trzem systemom napędu 4x4.

W nowym Cherokee znajdziemy oszczędny silnik turbo diesel MultiJet II o pojemności 2.2l o mocy 195 KM połączony z ulepszoną, dziewięciostopniową, automatyczną skrzynią biegów. W przyszłym roku gama silników zostanie wzbogacona o nowy, czterocylindrowy silnik benzynowy turbo o pojemności 2 litrów, z bezpośrednim wtryskiem paliwa i szacowaną mocą 270 KM, zapewniający wyjątkowe osiągi i oszczędność paliwa.

Nowy Jeep Cherokee będzie dostępny w wersjach wyposażenia Limited oraz Overland i pojawi się w Salonach Jeepa w połowie września 2018 roku. W przyszłym roku gama najsprawniejszego SUV-a w swojej klasie zostanie wzbogacona o wersję Trailhawk.


www.swiataut.net           zdjęcia: Jeep

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze