facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Lexus » Nasze zdjęcia przedprodukcyjnego Lexusa UX (...i coś ekstra)

Nasze zdjęcia przedprodukcyjnego Lexusa UX (...i coś ekstra)

Kategoria: Lexus|Komentarze: 0|Data: 2018-09-23 22:48:35

Zapowiedź wejścia na rynek modelu UX publikowaliśmy w naszych aktualnościach już w marcu. Natomiast -dzięki uprzejmości Lexus Polska- mieliśmy niedawno okazję do zapoznania się ze sprowadzonym specjalnie do Polski egzemplarzem przedprodukcyjnym. Wykonaliśmy więc sesję zdjęciową, a efektami dzielimy się z Wami teraz. Do oglądania zapraszamy tym bardziej, że na w pełni seryjne egzemplarze trzeba będzie jeszcze trochę poczekać -w październiku rusza dopiero przedsprzedaż auta.

Podstawowe informacje o modelu przedstawiliśmy TUTAJ. Jak pisaliśmy, auto będzie oferowane w wersji tradycyjnej i hybrydowej (IV generacja napędu). Ceny standardowe mają nie schodzić poniżej 150 tysięcy złotych, jednak tu pewną okazją ma być przedsprzedaż (niecałe 140 tysięcy złotych).

Cena jest wyraźnie wyższa od spodziewanej w polskim środowisku dziennikarskim, ale i auto przy pierwszym poznaniu robi dobre, na pewno nie tanie wrażenie. Ponieważ egzemplarz przedprodukcyjny nie miał jeszcze finalnego wykończenia wnętrza, sesja fotograficzna skupiona jest na nadwoziu. Niemniej, śledzący naszego FB powinni tam niebawem ujrzeć jedno zdjęcie kokpitu. Zapraszamy do zdjęć.

 

  

 

 

 

 

 

Na koniec mały bonus

-nie tylko przedprodukcyjny UX był tym co udało nam się obejrzeć. O tym niebawem;)

 

 


Tekst: Marcin Dziekoński / SA       zdjęcia: Agencja10,5

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze