facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Mitsubishi » Pierwsze egzemplarze Mitsubishi Space Star trafiły do klientów

Pierwsze egzemplarze Mitsubishi Space Star trafiły do klientów

Kategoria: Mitsubishi|Komentarze: 0|Data: 2014-09-25 12:02:09

W trzy tygodnie po swojej polskiej premierze, nowy model Mitsubishi Space Star trafił już do pierwszych 160 klientów.

Połowa klientów wybrała żywe, kontrastowe kolory nadwozia, takie, jak zielony, niebieski i  czerwony, podczas, gdy reszta nabywców zdecydowała się na stonowane barwy. Potwierdza to fakt, że nowy pojazd jest doceniany zarówno przez młodych, jak i dojrzałych nabywców.

„Analiza kolorów nadwozia pokazuje, że ten lekki, zwrotny, dynamiczny a jednocześnie niezwykle oszczędny i przystępny cenowo model trafia w gusta zarówno młodych ludzi, jak i osób starszych. Cieszymy się z tego, że nowy Space Star  bardzo podoba się młodym osobom, które wybierają żywe, kontrastowe barwy a świadczy o tym fakt, że najpopularniejszymi kolorami wśród nabywców tego modelu są czerwony i niebieski.” – mówi Adam Męciński - szef działu marketingu i sprzedaży polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

„Dobrze świadczy o modelu Space Star fakt, że dzięki swoim zaletom, bogatemu wyposażeniu i atrakcyjnej cenie jest w stanie sprostać potrzebom wielu grup odbiorców – w tym także rodzin i osób po 50. roku życia, którzy wybierają raczej kolor grafitowy, czarny, biały i srebrny.” – dodaje Męciński.


www.swiataut.net/mototarget.pl                  zdjęcia: Mitsubishi

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze