facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Renault » Nowe Renault Megane R.S. Trophy

Nowe Renault Megane R.S. Trophy

Kategoria: Renault|Komentarze: 0|Data: 2018-07-23 08:12:15

Nowe Renault Megane R.S. Trophy proponuje amatorom sportowej jazdy wyższe osiągi i wybitnie sportowy charakter. Nowy model wzmacnia gamę Renault Sport i jest kontynuacją linii Trophy, która pojawiła się wraz z pierwszą generacją Megane R.S.

Nowe Renault Megane R.S. Trophy jest także pierwszym modelem wyposażonym w nową wersję silnika 1.8 l turbo. Jego moc została zwiększona do 300 KM, a moment obrotowy do 420 Nm dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii. Dotyczy to zwłaszcza turbosprężarki i układu wydechowego. Nowy silnik może współpracować z manualną skrzynią biegów lub ze skrzynią automatyczną EDC.

W układzie jezdnym Nowego Renault Megane R.S. Trophy zastosowano najnowsze innowacyjne rozwiązania Renault Sport, w tym system 4Control z czterema kołami skrętnymi i amortyzatory z hydraulicznymi odbojnikami przy sprężaniu. W standardzie jest również wyposażone w twardsze zawieszenie Cup, z samoblokującym mechanizmem różnicowym Torsena. Nowe Renault Megane R.S Trophy ma przednie tarcze hamulcowe dwumateriałowe, a także specjalne aluminiowe 19’’ obręcze kół o zmniejszonej masie, oferowane tylko w tej wersji, i dopasowane do nich wyczynowe opony Bridgestone.

Dla amatorów mocniejszych doznań z jazdy może być również wyposażone w nowej generacji sportowe siedzenia przednie Recaro pokryte Alcantarą.

Wersja Trophy to doskonała propozycja dla koneserów poszukujących wyjątkowego samochodu, którym można również jeździć na co dzień i cieszyć się wszystkimi atutami Megane R.S., a zwłaszcza:

  • możliwością wyboru trybu jazdy za pomocą systemu Multi-Sense,
  • wyjątkowymi parametrami systemu oświetlenia R.S. Vision,
  • systemem telemetrycznym R.S. Monitor, który pokazuje poszczególne parametry jazdy.

www.swiataut.net       zdjęcia: Renault

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze