facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Renault » Renault prezentuje Alaskan Concept

Renault prezentuje Alaskan Concept

Kategoria: Renault|Komentarze: 0|Data: 2015-09-05 09:37:18

Grupa Renault, zajmująca od 17 lat pozycję lidera na rynku samochodów dostawczych w Europie, a także bardzo mocną pozycję w Ameryce Łacińskiej i Afryce, zdecydowanie przyspiesza swój rozwój na rynkach pozaeuropejskich. Ambicją Grupy jest przekształcenie europejskiej marki Renault, regionalnego lidera na rynku samochodów dostawczych, w wiodącego producenta na skalę światową. W tym celu Grupa wchodzi do segmentu pick-upów, który stanowi ponad jedną trzecią światowego rynku samochodów dostawczych. Marka wprowadza na rynek dwa różne modele: południowoamerykańskiego pick-upa Renault Duster Oroch, zaprezentowanego w czerwcu br. w Buenos Aires (Argentyna) oraz prezentowany obecnie Alaskan Concept, samochód pokazowy pick-up o ładowności jednej tony, który stanowi zapowiedź przyszłego modelu Renault przeznaczonego na rynki całego świata.

Poza ofensywą nowych modeli na nowych rynkach, Renault rozwija markę ekspertów Renault Pro+, przeznaczoną dla nabywców i użytkowników samochodów dostawczych. Specjalistyczna sieć Renault Pro+, oferująca produkty i usługi dostosowane do potrzeb klientów, zapewni nową jakość ich obsługi, zarówno przed sprzedażą, w jej trakcie, jak i po niej. Specjalistyczna marka Renault Pro+ jest realizacją złożonej klientom obietnicy i przejawem ambitnej strategii rozwoju Renault na światowym rynku samochodów dostawczych.


„Jesteśmy obecnie gotowi do realizacji naszego planu ogólnoświatowego rozwoju, aby spełnić oczekiwania klientów biznesowych i indywidualnych dzięki wzbogaconej gamie produktów, nowej ofercie usług i nowej jakości obsługi klienta na światowym rynku samochodów dostawczych.”- Ashwani Gupta, dyrektor ds. samochodów dostawczych na świat


www.swiataut.net      zdjęcia: Renault

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze