facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Škoda » Skoda walczy o klienta 4 letnim pakietem przeglądów, pierwsze 60 tysięcy kilometrów wyjdą taniej

Skoda walczy o klienta 4 letnim pakietem przeglądów, pierwsze 60 tysięcy kilometrów wyjdą taniej

Kategoria: Škoda|Komentarze: 0|Data: 2016-09-23 10:59:53

Minął ponad miesiąc odkąd w dziale promocje na stronie importera Skody pojawiła się oferta "pakiet przeglądów".Ma ona zachęcić do kupna nowego auta poprzez redukcję kosztów serwisu w pierwszych latach. Widać, że Skoda chce powalczyć o klienta indywidualnego, o którego szczególnie zażartą batalię wydała Toyota. Pakiet przeglądów zwalnia nas przez 4 lata z kosztów przeglądów i wymiany podstawowych elementów. Są jednak pewne ograniczenia. Niemniej, oferta jest ciekawa.

 
Kupując nowe auto jesteśmy zmuszeni do korzystania z autoryzowanych serwisów jeśli zależy nam na utrzymaniu gwarancji. W niektórych przypadkach oznacza to spore koszty. Co prawda akurat Skody nie są akurat najdroższymi w utrzymaniu autami w branży, niemniej część osób zastanawiających się nad kupnem auta nowego, obawia się tych kosztów. Tu firma wyszła tym obawom naprzeciw. 
 
Oferta na stronie internetowej jest bardzo prosta. Części, robocizna i materiały eksploatacyjne mają być dla klienta darmowe. Okres promocji to cztery lata. Warunkiem jest nie przekroczenie w tym czasie przebiegu 60 tysięcy kilometrów. Warto też zapoznać się z listą części objętych promocją. Są to świece, płyn hamulcowy, filtr oleju, podkładka korka oleju, olej, filtr paliwa, powietrza i przeciwpyłkowy. Jak widać, nie są to może części najdroższe, ale zawsze jest to oszczędność, zważywszy na to, że mamy jeszcze standardowa ochronę gwarancyjną. Może to więc przekonać kilka osób zastanawiających się nad tym czy wybrać auto nowe, czy używane. Tym bardziej, że pakiet jest bezpłatny.
 
 

Tekst: Marcin Dziekoński / SA          zdjęcia: Agencja10,5

 

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze