facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Nissan » Nissan Micra w limitowanych wersjach BOSE Personal Edition

Nissan Micra w limitowanych wersjach BOSE Personal Edition

Kategoria: Nissan|Komentarze: 0|Data: 2017-10-19 11:58:59

Nissan Micra BOSE Personal Edition, łączący najatrakcyjniejsze elementy wyrazistej stylistyki z wysoką jakością systemu audio, trafił właśnie do sprzedaży.

Ta wersja samochodu powstała dla uczczenia długofalowej współpracy Nissana z firmą BOSE, produkującą sprzęt audio wysokiej klasy. Jest to pierwsza edycja specjalna nowej, piątej generacji modelu Micra.

Głównym atutem samochodu jest dostępny tylko w modelu Micra system audio BOSE Personal. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom o znakomitych parametrach zapewnia on poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. W skład systemu wchodzą między innymi dwa wyjątkowe głośniki BOSE UltraNearfield wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Dźwięk z systemu audio BOSE Personal można ustawić z uwzględnieniem upodobań kierowcy. Funkcja BOSE PersonalSpace Control, dostępna poprzez ekran dotykowy systemu multimedialnego NissanConnect, umożliwia regulowanie poszczególnych opcji odsłuchu, począwszy od dźwięku precyzyjnie skupionego na przedniej części kabiny do dźwięku o znacznie szerszej, „otaczającej” charakterystyce.

Nissan Micra BOSE Personal Premium Edition jest oparty na flagowej wersji wyposażenia Tekna. Dostępny w kolorze czarnym Enigma lub szarym Gunmetal, jest dodatkowo standardowo wyposażony w pakiet personalizacji nadwozia Ultimate oraz pakiet personalizacji wnętrza — w obu przypadkach z dominującym kolorem pomarańczowym Energy. W stosunku do standardowego wyposażenia wersji Tekna, edycja specjalna oferuje dodatkowo reflektory LED, podgrzewane przednie siedzenia i dojazdowe koło zapasowe. W wyposażeniu dostępnym za dopłatą znalazły się z kolei system kamer 360° oraz pakiet bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą następujące systemy: automatyczny hamulec awaryjny z funkcją wykrywania pieszych, adaptacyjne światła drogowe, system ostrzegania i interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz czujnik deszczu.

Wersja BOSE Personal Edition bazuje na wyposażeniu Acenta i oferowana jest w kolorach czarnym Enigma, szarym Gunmental lub pomarańczowym Energy. Stylistyka zewnętrzna opiera się na pakiecie personalizacji Plus, a wnętrze zostało wzbogacone o elementy w kolorze pomarańczowym Energy. W porównaniu do standardowej specyfikacji wersji Acenta egzemplarze z edycji specjalnej wyposażone zostały dodatkowo w dojazdowe koło zapasowe oraz pakiet komfortowy, czyli automatyczną klimatyzację oraz tylną kamerę ułatwiającą parkowanie.

Pakiet personalizacji nadwozia, dostępny w obu wariantach limitowanej edycji, obejmuje pomarańczowe elementy wykończeniowe na zderzakach z przodu i z tyłu, boczne listwy, nakładki na lusterka boczne oraz 17‑calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich. Dodatkowym uzupełnieniem spersonalizowanego wyglądu BOSE Personal Premium są wysokiej jakości naklejki w kolorze anodyzowanej czerni i pomarańczowym na dachu oraz na pokrywie silnika. Wyróżnikiem limitowanych edycji są również specjalne emblematy BOSE Personal umieszczone na słupkach B.

Personalizacja wnętrza obu wersji obejmuje tapicerkę foteli z kolorowymi wstawkami oraz wyściółkę na wysokości kolan i panel deski rozdzielczej pokryte ekologiczną skórą w kolorze pomarańczowym. W wersji BOSE Personal Premium dodatkowo oferowane są eleganckie dywaniki podłogowe, nakładki ochronne na progi oraz podłokietnik między przednimi fotelami.

Obie limitowane edycje Nissana Micra są oferowane z trzycylindrową turbodoładowaną jednostką benzynową o pojemności 0,9 litra i mocy 90 KM. Silnik współpracuje z pięciobiegową przekładnią manualną. Pewne i komfortowe prowadzenie pojazdu zapewniają innowacyjne rozwiązania, takie jak aktywna kontrola ruchów nadwozia i aktywna kontrola toru jazdy.

Promocyjna cena Nissana Micra BOSE Personal Edition w Polsce to 60 990 zł, a za wersję BOSE Personal Premium Edition trzeba zapłacić 66 990 zł. Oba modele dostępne są także w ramach atrakcyjnych ofert finansowania – w Kredycie Select, przy 30% wpłaty własnej, miesięczna rata wynosi odpowiednio 534 zł i 585 zł brutto, a w ofercie leasingowej Select, przy wpłacie początkowej 15%, 535 zł oraz 587 zł netto.


www.swiataut.net        zdjęcia: Nissan

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze