facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

TEST: Dacia Logan 1.0 TCe LPG - Twoja tarcza antyinflacyjna

Kategoria: Dacia|Komentarze: 0|Data: 2022-05-18

Jeśli rządowe rozwiązania antyinflacyjne niespecjalnie Was przekonują, teraz możecie sprawić sobie własne. Bo nowy Logan jest taką tarczą antyinflacyjną na kołach: owszem, nie jeździ na wodę, ale jeździ i tak bardzo, bardzo tanio. Do tego jest dużym autem, które w obecnej sytuacji kupuje się niemal jak na kilogramy: poniżej 60 tysięcy złotych za auto z fabryczną instalacją LPG (innej wersji nawet nie ma) i dokupioną klimatyzacją. Więcej nowego samochodu za mniej pieniędzy chyba nie da się kupić. A to w tym przypadku dopiero początek oszczędzania.

TEST: Dacia Sandero Stepway Comfort TCe 90

Kategoria: Dacia|Komentarze: 0|Data: 2021-06-14

Rok 2021 przyniósł nam trzecią generację Dacii Sandero, również w odmianie Stepway. Rumuńskie auto nieco urosło i zdecydowanie wyładniało.

Prima Aprilis 2021: Mahindra eVerito istnieje, ale pomysł z kupowaniem go w dyskontach to już nasze dzieło

Kategoria: Dacia|Komentarze: 0|Data: 2021-04-02

Tegoroczny Prima Aprilis wyszedł całkiem nieźle: początek naszego "newsa" brzmiał w pełni prawdopodobnie. Faktycznie auta z dyskontu to coś, co w Europie już się zdarzało, a samochód Mahindra eVErito to najprawdzisze, istniejące auto z Indii. Parametry pojazdu też są prawdziwe, łącznie z monitorowaniem parametrów serwisowych online. Natomiast na razie nie ustawiajcie się w kolejkach, żaden dyskont nie planuje sprowadzenia go do Polski. No chyba, że po przeczytaniu naszego pomysłu, kierownictwo któregoś stwierdzi, że pomysł jest w dechę. 

100 aut elektrycznych niebawem do kupienia w dyskoncie, cena 59,000 zł. [Prima Aprilis]

Kategoria: Dacia|Komentarze: 0|Data: 2021-04-01

Podobne akcje juz były: w Niemczech można było kupić w jednej z sieci dyskontów Kię Stonic. Pomysł właśnie trafia do Polski, ale w zupełnie innym, elektrycznym wydaniu! Ciekawy jest też wybór auta, prawdopodobnie będzie to bowiem hinduska, elektryczna adaptacja Dacii Logan -Mahindra eVerito. Pierwsze sto aut ma być do kupienia już w czerwcu. 

Grupa Renault też z nowymi logotypami: Renault, Dacia...a spójrzcie tylko na nową Ładę Nivę!

Kategoria: Dacia|Komentarze: 0|Data: 2021-03-29

Grupa Renault dołącza do producentów zmieniających w ostatnim czasie swój logotyp. Zarówno Dacia jak i Renault zapowiedziały pojawienie się nowych. O ile nowy symbol Dacii najczęściej od razu wszystkim się podobał, Renault wzbudziło pewne kontrowersje. Ale zobaczcie czy słusznie.